Перший раз у приватний дитячий садок (Дарниця). Що потрібно новачкам?

Нарешті Ваш малюк подорослішав і настав час записати його в приватний дитячий садок (Дарниця). За новими емоціями батькам складно сконцентруватися і правильно підійти до зборів до дитячого садка. Що ж треба не забути зробити?

Почнемо із документів. Тут важливо написати на сайті I-school.kiev.ua заяву на зарахування малюка до приватного дитячого садка (Лівобережна), підготувати медичні довідки та документи, які може вимагати адміністрація.

Що стосується особистих речей, все залежить від приватного дитячого садка (Дарниця) та правил поведінки у стінах цього дошкільного навчального закладу. Можливо, знадобиться змінне взуття та одяг, зубна щітка, мило та інші елементи особистої гігієни. Канцелярія надається адміністрацією, як і безліч іграшок для розваг.

Продумайте гардероб малюка в приватний дитячий садок (Лівобережна). Малюкові має бути зручно та комфортно в одязі, відповідно до сезону та температури приміщення.

Щоб малюк не нудьгував за будинком та батьками можна взяти з собою у приватний дитячий садок (Дарниця) улюблену іграшку. Якщо малюк просить – подаруйте йому сімейне фото, щоб йому було спокійніше і він знав, що за ним спостерігають батьки. Не забувайте повторювати, що вихователь повністю замінює маму, і не потрібно соромитись говорити їй, що він хоче в туалет, або не вміє зав’язати шнурки.

Не ігноруйте скарги малюка. Можливо, іноді він хоче схитрувати і залишитися вдома, але в більшості випадків його поведінка оголює проблеми дитсадка. Обов’язково візьміть в приватний дитячий садок (Лівобережна) гарний настрій та посмішку, які допоможуть подолати всі труднощі. Дайте зрозуміти малюкові, що дитячий садок – це ще один етап дорослішання, який відкриє перед ним нові горизонти. Нехай садок для нього стане місцем, де він отримає нові знання та утвердить себе як соціальна людина.